"IKEA Rusya" markalarımızla buluşuyor...

Değerli Üyelerimiz,

Rusya İKEA Alışveriş Merkezleri temsilcileri 31 Mart 2014 Pazartesi günü hem alışveriş merkezlerini markalarımıza tanıtmak hem de Rusya’da yer almak isteyen markalarımızı tanımak ve kendileriyle bire bir görüşmeler yapmak üzere İstanbul’da bir etkinlik düzenleyeceklerdir.

(İKEA Rusya sunumu için:  http://www.birlesmismarkalar.org.tr/sunumvegorseller/IKEA_SCR_Corporate_brochure.pdf      

 Larespark Otel’de (Topçu Caddesi No.23 / Taksim) saat 10:00’da başlayacak olan etkinlikte, öncelikle İKEA temsilcileri Rusya’yı ve Rusya’da kendilerine ait alışveriş merkezi yatırımlarını tanıtacaklar. Avrupa, Rusya ve Asya’da 19 ülkede yer alan İKEA’ya ait alışveriş merkezleri, Rusya’daki 14 AVM ile en geniş alana yayılmış yatırımcı konumundadır. Üye markalarımızın, Rusya’da 11 kentte toplam 2 milyon metrekare kiralanabilir alana ve yıllık 260 milyondan fazla ziyaretçiye sahip olan, MEGA ticari adı altında faaliyet gösteren bu AVM’leri tanımalarının yararlı olacağını düşünüyoruz.

 Bu tanıtımın ardından, İKEA Rusya temsilcileri, markalarımızla bire bir görüşmeler yapacaklardır. Bu görüşmelerde, Türkiye’de tanınan, yurtdışına açılma planları yapan veya yurtdışına açılmış olup Rusya’da genişlemeyi hedefleyen markalarımızı daha yakından tanımayı, bu markalarımıza MEGA alışveriş merkezlerinde yer almaya yönelik yol haritasını aktarmayı hedeflemektedirler. Markalarımız bu toplantılarda kendilerini tanıtabileceklerdir.

 İKEA Rusya’nın İstanbul’daki etkinliğine katılmak ve firma temsilcileriyle bire bir görüşmeler yapmak isteyen üye markalarımızın, katılım konusunda 25 Mart 2014 Salı gününe kadar Derneğimizden Şule TABAK’la irtibata geçmelerini rica ederiz (T: 0 212 320 8200 E: sule@birlesmismarkalar.org.tr) 31 Mart günü gerçekleşecek görüşmelerin saatleri, katılım listesi kesinleştikten sonra belirlenecektir.

31 Mart 2014 Pazartesi / İKEA Rusya etkinliği

Larespark Otel

Topçu Caddesi No.23 / Taksim

(İKEA Rusya sunumu için: http://www.birlesmismarkalar.org.tr/sunumvegorseller/IKEA_SCR_Corporate_brochure.pdf )

10:00   Rusya ve İKEA Rusya tanıtımı

11:00   Markalarla bire bir görüşmeler

(Saatler bildirilecektir)